Najdete nás na Facebooku

EN

CZ

       

 
09.04.2015 | Veletrh Reklama Polygraf 2015
 
 

reklama polygraf

Výrobní družstvo IRISA, Vsetín Vás zve na 22. mezinárodní veletrh reklamy, médií, polygrafie a obalů. Stejně jako loni budeme i my na tomto prestižním veletrhu vystavovat naše ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby. Již loni jste mohli vidět různé tváře našich ozdob, co se týká variability dekorů a motivů - ideální např. jako propagační předmět Vaší společnosti. Skleněné vánoční ozdoby vyráběné na zakázku mohou být rovněž neotřelou volbou řady reklamních agentur, které mají zájem zpestřit a rozšířit svůj sortiment nabízených reklamních a propagačních předmětů.

Pokud tedy i letos hledáte vhodný dárek pro své obchodní partnery, nebo zaměstnance, který by představoval českou tradici a poctivou ruční práci, tak jste jej právě našli. Skleněné ozdoby družstva IRISA jsou luxusním, českým výrobkem, který představuje kvalitu i originál každé jedné z nich.

Jako družstvo, které zaměstnává více jak 50 % osob se změněnou pracovní schopností (ZPS) můžeme nabídnout výhodnou kooperaci formou náhradního plnění pro firmy, které stanovené procento neplní. Spojte také křehkou krásu se sociální odpovědností a využijte možnosti uhradit ze zákona povinný odvod krásným dárkem.

Na co se na veletrhu můžete těšit? Novinkou v sortimentu družstva IRISA jsou vánoční dárkové sady Baby, Noel a Beruška. Tyto sady obsahují skleněné vánoční ozdoby doplněné svíčkou stejného dekoru, zabalené v dárkové krabičce. Kombinaci vánočních ozdob s lahví vína jsme Vám prezentovali již loni. Letos jsme se proto rozhodli doplnit linii těmito neméně romantickými a roztomilými dárkovými sadami. 

Termín konání:    12. - 14. 5. 2015 
     
Otvírací doba:    12. 5. (úterý)     10 - 18 hod.
     13. 5. (středa)   10 - 18 hod.
     14. 5. (čtvrtek)   10 - 17 hod.
     
Adresa výstaviště:    Beranových 667,199 00 Praha 9 - Letňany
GPS:    50°7'41.662''N, 14°30'51.679''E

Více informací o veletrhu na: http://www.reklama-fair.cz/2015/cz/prona.asp

 
 
sada Noel
sada Noel
sada Beruška/Ladybug
sada Beruška/Ladybug
sada Baby
sada Baby
sada s vínem/Gift set with wine
sada s vínem/Gift set with wine

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY ?

Zašlete nám poptávku