Najdete nás na Facebooku

EN

CZ

       

 
06.11.2015 | Správný čas probudit vánoční náladu
 
 

Plánujete letos novou vánoční výzdobu a chcete se přitom vyhnout předvánočnímu shonu? Nakupte vánoční ozdoby v klidu s předstihem a užijte si klidný advent.

Znáte to, vánoční ozdoby a dekorace nakupujeme zpravidla až s prvním padlým sněhem. Počkáme si na tu správnou námrazu, a když už je venku dost klouzavě, vyrazíme na nákupy. Adrenalinový zážitek nás čeká pak cestou domů, kdy si z obchodu odnášíme skleněné ozdoby a při každém kroku se modlíme, ať na stromeček na štědrý den nevěšíme jenom torza se záponkami. Každý rok ten samý stres zažíváme znovu a znovu, i přesto, že obchodní centra mají snahu nás před tímto vánočním šílenstvím ochránit a plní regály vánočním zbožím téměř 3 měsíce před vánoci.

Říkáte si, proč nakupovat vánoční ozdoby, když teprve skončilo babí léto? Ve finále, když se pak v prosinci mačkáte v davu lidí, co sahají právě po té stejné krabičce s ozdobami, co jste si vyhlédli již před 2 měsíci a obchodní dům hlásí prozatímní výprodej zásob, se naopak tlučete do hlavy. Již teď víte, že celý ten kolotoč budete muset příští týden absolvovat znovu, abyste svůj vysněný kousek ulovili.

Tradičně s komfortem

Nenechávejte proto nákupy vánočních ozdob na poslední chvíli. Nečekejte, až obchodní centra zaplní davy lidí, kteří přišli nakoupit se stejným záměrem jako vy, vánoční ozdoby, které vám jakoby doslova mizí pod rukama. Nakupte včas a užijete si komfort velkého výběru, např. takového, jaký nabízí český výrobce tradičních skleněných vánočních ozdob, družstvo IRISA, ze Vsetína. Všechny ozdoby, které družstvo vyrábí více jak 60 let, jsou ručně foukané a malované. Domů si tedy odnesete opravdové skleněné skvosty.

Kde nakoupit

Tradiční skleněné vánoční ozdoby družstva IRISA zakoupíte letos nově v obchodních sítích Globus po celé ČR. Ozdoby budou zařazeny do prodeje od listopadu. Jako novinka pro všechny zákazníky je připraven kusový prodej. Vybrat a koupit si můžete ozdoby v libovolném počtu a kombinaci, která je vám blízká. Kolekce obsahuje tradiční i módní vánoční ozdoby, různých barev a vzorů. Na své si tak přijdou zastánci klasiky ale i ti z nás, kteří se při výběru řídíme módními trendy a stromeček dekorujeme ve stylu interiéru.

 

Letos bude tedy času na nákup vánočních ozdob dostatek.  Využijte velkého výběru a nakupte dle svých představ. Další dekorace jako prostírání, doplňky na adventní věnec, či ubrousky pak již můžete sladit s vašimi novými ozdobami a Advent si tak užít alespoň trochu klidněji.

Nová vrstva...
Nová vrstv
 

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY ?

Zašlete nám poptávku