Najdete nás na Facebooku

EN

CZ

       

 
19.05.2014 | REKLAMA POLYGRAF 2014 v podání skleněných ozdob IRISA
 
 

Ve dnech 13. - 15. 5. 2014 se uskutečnil veletrh polygrafie pod názvem REKLAMA POLYGRAF 2014. Ve výstavních prostorách PVA Letňany se sešly firmy z řad reklamy, grafiky, multimédií, či obalů a nechyběly tu ani naše vánoční ozdoby.

Na veletrhu se sešlo na 200 vystavovatelů a vedle reklamních obalů, propisek, visaček, či cukrovinek se jako reklamní nosiče letos poprvé představily i naše skleněné ručně vyráběné vánoční ozdoby. Prezentace pojatá ve stylu logo baněk si našla své příznivce, ale zaujala i návštěvníky, u kterých jméno známé automobilky na vánoční ozdobě vyvolalo zprvu rozpaky. Bližší poznání variability a kreativity při dekorování vánočních ozdob uklidnilo i mnohé nepříliš zaujaté pozorovatele. Vytvoření loga na baňku představuje milý a zajímavý prvek jak prezentovat svou firmu a je to něco zcela odlišného od ostatních běžně používaných typů 3D reklamních předmětů. Prakticky cokoli lze přenést na vánoční ozdobu, můžete klidně i popustit uzdu fantazii a získáte tak opravdu originální a nevšední dárek pro vaše partnery, zaměstnance, či přátelé.

Kromě samotných vánočních ozdob byly jako originální dárek pro zaměstnance, ale i obchodní partnery představeny a vylíčeny možnosti dárkových sad. Jako zajímavé spojení byla uvedena kombinace láhve vína s vánočními ozdobami, nebo například svíčka, která barevně ladí s tóny barvy na vánočních ozdobách.

Veletrh REKLAMA POLYGRAF je největším veletrhem v České republice i na Slovensku. Na ploše zhruba 10.000 m2 byla ve 3 výstavních halách k vidění největší koncentrace lidí a zástupců z řad reklamy, tisku, designu i multimédií. Každoročně vystavovatelé přichází s novinkami jak zaujmout návštěvníky a odlišit se od své konkurence, avšak naše skleněné vánoční ozdoby hráli na veletrhu prim, jelikož neměly k sobě žádného přímého konkurenta. Jako jediní jsme nabídli možnost firemní prezentace v podobě tradičních českých ručně vyráběných skleněných vánočních ozdob.

 
 

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY ?

Zašlete nám poptávku