Najdete nás na Facebooku

EN

CZ

       

Profil

Vyrábíme technické i vzhledové výlisky vysoké kvality pro automobilový průmysl, se specializací na automotive lighting, ale i výlisky pro jiná průmyslová odvětví. Kvalita výlisků je potvrzena certifikáty ISO. Výrobní program se orientuje na zpracování termoplastických hmot vstřikováním a vakuovým tvarováním.

Preciznost v celém procesu výroby výlisků zajišťují moderní stroje a odborně proškolení zaměstnanci. Vstřikování probíhá na strojích Krauss Maffei, Zhafir, nebo Haitian.

U všech výrobků zajištujeme dle požadavků a potřeb zákazníka povrchové úpravy výlisků - ruční lakování, cíleně se pak orientujeme na vakuové pokovování, které probíhá na nejmodernějších strojních zařízení, zajišťujících pokovení výlisku v nejvyšší možné kvalitě. Vakuové pokovování probíhá na strojích Arzuffi a Leybold. V rámci modernizace našeho technologického parku provádíme pravidelné investice, abychom tak drželi krok s našimi klienty a jejich požadavky.

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby, které zahrnují výrobu, správu a údržbu forem ve vlastní nástrojárně i kompletaci a montáž vyrobených výlisků, až po dodávky dílů.  V rámci montáží nabízíme možnost ručních i automatizovaných montáží. Mimo to provádíme i ultrazvukové svařování.

Vyrábíme produkty pro Automotive lighting, kompletní přední i zadní světlomety, vnitřní i vnější vybavení automobilů a ostatní výrobky.