Najdete nás na Facebooku

poptávkový košík

EN

CZ

       

Profil

Závod byl založen v roce 1954 a je specializován na ruční výrobu skleněných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce vánočních ozdob v České republice. Naše výrobky jsou prodávány po celém světě.


Nabízíme rozsáhlý sortiment vánočních ozdob v široké barevné škále a s různou možností povrchových uprav - lesk, mat, mrazolak, porcelán, metalíza a čirá. Jedná se o koule ve velikosti 4 - 10 cm, olivy, rakety, zvonky, špice, volně foukané tvary a výrobky foukané do forem. Při zdobení používáme různé metody a techniky, které umožňují splnit rozmanité představy a přání zákazníka. Výjimečného a luxusního vzhledu dosáhnou naše ozdoby dekorované např. technikou vakuového pokovování, jíž se odlišujeme od ostatních výrobců a kterou disponujeme jako jediní v ČR. Metoda sítotisku nám zase umožňuje prokreslit na ozdobě i ty nejmenší detaily.

Vzhledem k tomu, že naše nabídka obsahuje více jak 15 000 vzorů, neumožňuje nám to vydávání katalogu a ceníku. Na našich stránkách uvádíme pouze malou část. Širší kolekce je prezentována celoročně ve vzorkovně v prostorách sídla firmy. Balení zboží je dle druhu výrobku od jednokusových krabiček až po krabice s 22 kusy ozdob.

Zákazníci mají možnost navštívit podnikovou prodejnu přímo v závodě, kde si mohou vybrat konkrétní vzory vánočních ozdob.

Zajišťujeme výrobu vánočních ozdob na zakázku např. firemní loga, PF, přání k Vánocům, se jménem... Vždy se snažíme vyhovět konkrétním požadavkům zákazníka.


IRISA o výrobě

Ozdoby na zakázku si můžete objednat v jakékoli barvě.

 

SUBMENU

 

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY ?

Zašlete nám poptávku